Інформцентр

01.02.12
В Дубні Героїв Крут вшанували смолоскипною ходою
01.02.12
Увіковічення пам’яті загиблих під Крутами
30.01.12
Вшанування загиблих під Крутами в Луцьку розпочалось міні-тереновою грою.
22.01.12
«Живий» ланцюг у Луцьку
17.01.12
НА-Луцьк: В Старий Новий рік із щедрівкою

Блоги

25.01.12 None Smilodon
TOP-10 Україномовних блогів які не треба створювати
06.01.12 Дмитро Сінченко
Системні корки, або "будем їхать, як в Англії…"
03.01.12 Редакційний блог
Підкоп ідеї націоналізму
03.01.12 Богдан Червак
Будапештський вузол українських проблем
23.12.11 Андрій Парубій
Два виходи для Януковича

Права блогосфера

11.10.11
tsynamon: З Юлею теж шось подібне було, хіба нє?
11.10.11
khoma: Шляхами Української Дивізії Зброї СC "Галичина"
11.10.11
alex-glbr: З торжеством бєркутократії!

Права Європа

11.10.11
Баскські сепаратисти створили нову політичну партію
11.10.11
Лідер EDL: У Великобританії з'явиться антиісламська партія
11.10.11
Активісти «Атаки» спробували обклеїти мечеть плакатами

Вхід користувачів

Комунікація

НА-Україна: Національний Альянс та молдовська організація "Tineretul Liberal" підписали угоду про співпрацю (ФОТО+ВІДЕО)

Головна » Новини » Інформцентр

У середу, 23 грудня голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національний Альянс» Ігор Гузь та міжнародний секретар організації Оксана Лойко здійснили робочий візит до міста Кишинева – столиці Республіки Молдова.

Де підписали угоду про співпрацю з молодіжною організацією Ліберальної партії та провели робочі зустрічі з міністром молоді та спорту та віце-прем’єр-міністром країни.

Підписання угоди суттєво вплине на покращення міжнародних зв’язків Національного Альянсу. Зі сторони молодіжної організації Ліберальної партії Республіки Молдови документ підписав її голова Сєрджіу Богян. Також, лідери обох організацій обговорили за "круглим столом" стратегічні плани на майбутнє та намітили спільні заходи на найближчий період.

"Наші організації об’єднує декілька програмових чинників: антикомунізм, прагнення до вступу України та Молдови в НАТО та ЄС, а також неприйняття перебування 14 російської армії на території Придністров’я, що є реальною загрозою для національних інтересів молдовської та української сторони" - про це під час підписання угоди заявив голова Національного Альянсу Ігор Гузь.

На зустрічі з міністром молоді та спорту Іоном Чєбану і віце-прем’єр-міністром Іоном Нєгрєй велись переговори про становище українців, які компактно проживають в північних регіонах Республіки та про молдовську діаспору, яка проживає на українській території. Учасники зустрічі домовились про співпрацю в майбутньому, взаємодопомогу та спільне вирішення тих проблем, які стосується української та молдовської діаспори. Представники органів державної влади Республіки Молдови запевнили, що всіляко сприятимуть реалізації спільних проектів українських та молдовських громадських організації, які розв’язуватимуть важливі суспільно-політичні негаразди обох країн.

Налагодження співпраці з представниками громадських організацій, політичними партіями та органами державної влади Республіки Молдови дасть змогу спільно з новими партнерами рухатись до європейської спільноти. 

Міжнародний секретар ВМГО "Національний Альянс"                  Оксана Лойко

Фото з поїздки дивіться тут.

Відеоматеріал з офіційного підписання угоди.


Дата публікації: 25.12.2009

Думки читачів

Немає коментарів. Ваш коментар буде першим.








 

Архів новин

Колонка лідера

Гриценко як «баба-яга» української опозиції Давно хотів висловити свої думки стосовно постаті Анатолія Гриценка, але зібрався тільки зараз. Приводом стала опублікована на...

дивитись усе »

Анонси

Кінополиця

Музфронт

Промоція

Фотоальбом

Відео

Врятувати Дмитра Дашкевича!

все відео »

Наша кнопка

Друзі

Новини України