Інформцентр

01.02.12
В Дубні Героїв Крут вшанували смолоскипною ходою
01.02.12
Увіковічення пам’яті загиблих під Крутами
30.01.12
Вшанування загиблих під Крутами в Луцьку розпочалось міні-тереновою грою.
22.01.12
«Живий» ланцюг у Луцьку
17.01.12
НА-Луцьк: В Старий Новий рік із щедрівкою

Блоги

25.01.12 None Smilodon
TOP-10 Україномовних блогів які не треба створювати
06.01.12 Дмитро Сінченко
Системні корки, або "будем їхать, як в Англії…"
03.01.12 Редакційний блог
Підкоп ідеї націоналізму
03.01.12 Богдан Червак
Будапештський вузол українських проблем
23.12.11 Андрій Парубій
Два виходи для Януковича

Права блогосфера

11.10.11
tsynamon: З Юлею теж шось подібне було, хіба нє?
11.10.11
khoma: Шляхами Української Дивізії Зброї СC "Галичина"
11.10.11
alex-glbr: З торжеством бєркутократії!

Права Європа

11.10.11
Баскські сепаратисти створили нову політичну партію
11.10.11
Лідер EDL: У Великобританії з'явиться антиісламська партія
11.10.11
Активісти «Атаки» спробували обклеїти мечеть плакатами

Вхід користувачів

Комунікація

Океан Ельзи "Dolce Vita"

Головна » Новини » Музфронт

На початку березня 2010 року українська група Океан Ельзи представить в Києві новий, сьомий по рахунку, студійний альбом під назвою "Dolce Vita". 

На підтримку альбому пройдет великий концертний "Dolce Vita тур", який охопить більше 70 міст в Україні, Росії, Європи і США. У Києві заплановано проведення двох концертів - 2 і 3 червня 2010 року в столичному Палаці спорту.

 За словами лідера "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука, назву альбому дала пісня "Dolce Vita", яка, за його словами, є дуже показовою."У ній йде мова про справжні і несправжні, штучно-придумані цінності. По суті, це наша точка зору на те, в чому достеменна dolce vita життю, і чим її можна підмінити. Ми не намагалися дати конкретне визначення, що ж це таке. Кожен сам вибирає свою, власну дольче віту: хтось шукає це в собі, своїх стосунках в сім'ї, з друзями, своєму оточенні, а хтось - в зовнішньому, показовому, шаблонному", - вважає Вакарчук.

Саундпродюсером альбому виступив Євгеній Ступка - він співробітничав з "Океан Ельзі" на початку 2000-х. Зокрема, спільні роботи - альбоми "Я на небі був" (2000), "Модель" (2001).  Музиканти "ОЕ" стверджують, що в роботі над новою пластинкою вони повністю відмовилися від традиційного для останніх альбомів залучення великої кількості різних додаткових музичних інструментів. За словами Святослава Вакарчука, в цьому альбомі група менше всього хотіла дивувати: "Ми хочемо дати нашим слухачам той Океан Ельзи, який вони люблять, - щирий і справжній", - сказав музикант.

"У цій роботі ми повернулися до того звуку, який був на альбомі "Я на небі був", тобто це в основному чотири інструментальні прояви і один вокальний. У більшості пісень все зроблено музикантами "ОЕ". У окремих моментах будуть лише дуже невеликі інтересниє додаткові музичні прояви такі як, звук справжньої пили або стук по роялю кулаками", - додав Вакарчук.

Нагадаємо, що першим синглом нового альбому стала пісня "Я так хочу.", яка з листопада 2009 року знаходиться в ротації радіостанцій України і Росії.

Сайт гурту "ОЕ"

p.s. Завантажити альбом можна тут.


Дата публікації: 08.03.2010

Думки читачів

Немає коментарів. Ваш коментар буде першим.








 

Архів новин

Колонка лідера

Гриценко як «баба-яга» української опозиції Давно хотів висловити свої думки стосовно постаті Анатолія Гриценка, але зібрався тільки зараз. Приводом стала опублікована на...

дивитись усе »

Анонси

Кінополиця

Музфронт

Промоція

Фотоальбом

Відео

Врятувати Дмитра Дашкевича!

все відео »

Наша кнопка

Друзі

Новини України